Cookie Consent by Free Privacy Policy website
A-   |   A   |   A+

Hledat na webu

Aktuality

Přečíst nahlas


29.5.2024

S radostí a hravostí vám představujeme nejnovější číslo Zahradníčka. Přejeme pohodové čtení a dobrou náladu.  Zahradníček je ke stažení také v sekci "Časopis Zahradníček".

20.5.2024

Z důvodu opravy balkónů je malá branka uzamknuta, chodník je zahrazený, prosíme návštěvníky, aby ke vstupu do zařízení používali pouze hlavní bránu.   Děkujeme za pochopení

3.5.2024

V úterý 30. dubna se v našem domově konala kouzelná čarodějnická oslava. Kapela “No a co?” přinesla do domova kouzelnou atmosféru svou čarodějnou hudbou 🎶 Atmosféru prozářily ..

17.4.2024

Letošní slunečné dny nás vylákaly na zahradu mnohem dříve než loni. A my jsme jich využili v plné kráse. Na jaře ozdobily zahradu narcisy a tulipány, stromy vykvetly letos také ..

14.3.2024

I letos se nám podařilo díky dárcům z projektu Ježíškova vnoučata uskutečnit taneční hodinku pod vedením Mistra Velety, který k nám zavítal již podruhé. Jeho energie a elán ..

13.3.2024

Velikonoce jsou nejen největším křesťanským svátkem, ale také obdobím spojeným s vítáním jara. K tomu patří jarní úklid, který mají na starosti paní uklízečky a my jsme se ..

9.2.2024

  Masopustní veselí a hodování začíná každoročně na Tři krále. Nejedná se o období půstu, které by mohl název masopust vyvolávat. Bývalo to naopak období přejídání, ..

17.1.2024

Co si pod aktivizačními činnostmi představit a jaký je jejich smysl?   Na první pohled se může zdát, že jde jen o vyplnění času seniorům. Jejich smysl je však hlubší. Aktivity se ..

22.11.2023

Canisterapie působí příznivě na psychiku i motoriku člověka, zklidňuje nebo napomáhá k navázání kontaktu s klientem, přirozeně zapojuje klienta do pohybu (házení míčků, pohlazení ..

6.11.2023

Odvaha a chuť zkusit něco nového nejsou jen atributy mladých! S obrovskou radostí a lehkostí se dámy pustily do tečkování mandal akrylovými barvami. Soustředěná pozornost, hravost, ..