Cookie Consent by Free Privacy Policy website
A-   |   A   |   A+

Hledat na webu

CPS Zahrada

Přečíst nahlas


Obecně prospěšná společnost Centrum pro seniory Zahrada byla založena dne 14. 9. 2011 usnesením zastupitelstva města Bystřice pod Hostýnem. Společnost byla založena za účelem poskytování sociálních služeb seniorům. Od 1. 10. 2012 jsme zahájili provoz sociální služby - domov pro seniory dle zákona č. 108/2006 Sb., §49. Služba je provozována v novém objektu, který byl postaven za finanční spoluúčasti státního rozpočtu z programu "Rozvoj a obnova materiálně technické základny sociálních služeb" Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Zařízení je postaveno v okrajové městské části města Bystřice pod Hostýnem. Lokalita je z jedné strany v blízkosti sídliště města, z druhé strany se nachází zahrádkářská kolonie. V blízkosti zařízení se nachází obchod se smíšeným zbožím, restaurace, kadeřnictví aj. služby určené veřejnosti. Zařízení je bezbariérové, moderně řešené, nabízí možnost klidného a důstojného prožití života svým uživatelům. Od 1. 1. 2016 jsme zahájili provoz sociální služby - domov se zvláštním režimem dle zákona č. 108/2006 Sb., §50.

 

Centrum pro seniory Zahrada, o.p.s. poskytuje sociální službu domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. Finanční podpora i pro tento rok byla zajištěna z programu Zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje.

Dále se na finanční podpoře našeho zařízení podílejí Město Bystřice pod Hostýnem a obce správního obvodu Bystřice pod Hostýnem.

 


STATUTÁRNÍ ORGÁN - ŘEDITEL: 

PhDr. Eva Winklerová

 


Orgány obecně prospěšné společnosti:

SPRÁVNÍ RADA:

Předseda: Mgr. Marcela Vegrichtová     

Členové: Mgr. Tamara Sichálková, PhDr. David Románek

 


DOZORČÍ RADA:

Předseda: Ing. Eva Šillerová

Členové: Mgr. Emílie Pánková, Tomáš Horák